Ožujak – Igraonica za predškolce Dječjeg odjela

Program igraonice u Dječjem odjelu (Kranjčevićeva 8)

2. 3. Glazbena radionica: Dan nacionalne himne

3. 3. Glazbena radionica: Dan nacionalne himne

4. 3. Likovna radionica: Svjetski dan palačinki

5. 3. Pričaonica: Dan nepušenja

6. 3. Likovna radionica: Znak pažnje za majku – Međunarodni dan žena

9. 3. Čitaonica: Naučiti kako postati oprezan uz mišicu Mašu

10. 3. Čitaonica: Naučiti slušati uz kokicu Jelicu

11. 3. Čitaonica: Naučiti igrati pošteno uz vodenkonja Grgu

12. 3. Čitaonica: Naučiti poštivati prirodu uz kravicu Šaricu

13. 3. Čitaonica: Benko ide spavati – Svjetski dan spavanja

16. 3. Pričaonica: Međunarodni dan rijeka

17. 3. Likovna radionica: Rijeke

18. 3. Pričaonica: Moj tata

19. 3. Likovna radionica: Dan očeva – znak pažnje za oca

20. 3. Pričaonica: Svjetski dan oralnog zdravlja

23. 3. Pričaonica: Dolazak proljeća

24. 3. i 25. 3. Čitaonica: Tajne cvijeća

26. 3. Likovna radionica:Crtanje proljetnica

27. 3. Pričaonica: Svjetski dan kazališta

30. 3. Likovna radionica: Dan olovaka

31. 3. Čitaonica: Vuk koji je htio biti druge boje


Veljača – Igraonica za predškolce Dječjeg odjela

3.2.- PRIČAONICA- PRIČA O TRI SNJEGOVIĆA

4.2.- PRIČAONICA- PRIČA O TRI SNJEGOVIĆA

5.2.- EDUKATIVNA PRIČA- MALA SNJEŽNA PAHULJA

6.2.- EDUKATIVNA PRIČA- MALA SNJEŽNA PAHULJA

7.2.- LIKOVNA RADIONICA- SNJEGOVIĆ

10.2.- KREATIVNA RADIONICA- SRCA ZA VALENTINOVO

11.2.- KREATIVNA RADIONICA- SRCA ZA VALENTINOVO

12.2.- LIKOVNA RADIONICA- DAR ZA VALENTINOVO

13.2.- LIKOVNA RADIONICA- DAR ZA VALENTINOVO

14.2.-PRIČAONICA-VALENTINOVO- PRIČA ZALJUBLJENI ŽABAC

17.2.- EDUKATIVNA PRIČAONICA- JAKOV SE PREJEO BOMBONA

18.2.- EDUKATIVNA PRIČAONICA- JAKOV SE PREJEO BOMBONA

19.2.- EDUKATIVNA PRIČAONICA- JAKOV SKLAPA PRIJATELJSTVO S VOĆEM I POVRĆEM

20.2.- EDUKATIVNA PRIČAONICA- JAKOV SKLAPA PRIJATELJSTVO S VOĆEM I POVRĆEM

21.2.- EDUKATIVNA PRIČAONICA- JAKOV UČI PRATI ZUBE

24.2.- KREATIVNA RADIONICA- IZRADA MASKI

25.2.- MASKENBAL, PREDSTAVA U 18h

26.2.- KREATIVNA RADIONICA- IZRADA MASKI

27.2.- PRIČAONICA- SVJETSKI DAN POLARNIH MEDVJEDA

28.2.- PRIČAONICA- SVJETSKI DAN ZUBIĆ VILE


Studeni – Igraonica za predškolce Dječjeg odjela

2. 11./11.00

Priča Drveni neboder, I.Guljašević

3. i 5. 11./15:00 i 17:00

Slikovnica Miffy,

4.i 6. 11./9:30 i 11:00

Priča: Kapica za ježa

7./ 11.00 i 8. 11./ 15:00 i 17:00

Radionica: Jež, modeliranje

11. 11./11:00

Igre sa pjevanjem: Boc, boc

12. i 14. 11./ 15:00 i 17:00

Slušaonica: Jesen, Vivaldi

13.11./15:00 i 17:00

Lutkarske dramatizacije: Jesen,Milena N. Kramer

15. 11./9:30 i 11:00

Lutkarske dramatizacije: Jesen, Milena N. Kramer

18. 11./11:00

Pričaj mi: Šuma Striborova, I:B:Mažuranić

19. 11./ 15:00 i 17:00

Pričaj mi: Šuma Striborova, I:B:Mažuranić

20. 11./11:00

Dan za film:

25. i 27. 11/ 11:00

Radionica: Adventski vijenac

26. i 28. 11./15.00 i 17.00

Radionica: Adventski vijenac

29.11./11.00

Radionica: Čizmica za Nikolu


Rujan: program Igraonice za predškolce Dječjeg odjela

3. 9. /17:00/ i 4. 9. /11:00/ Narukvica od drvenih kuglica

6. 9. /11:00/ Slikovnica Djed i repa

9. 9. /11:00/ i 10. 9. /17:00/ Dan pismenosti: Moje slovo

11. 9. /11:00/ Slikovnica Ogledalce

13. 9. /11:00/ Lutkarska dramatizacija Luda gljiva

16. 9. /11:00/ i 17. 9. /17:00/ Pjevamo pjesmu Kišica

18 . 9. /11:00/ Likovna radionica: Kišobrani

20. 9 . /11:00/ Aktivnosti vezane uz Svjetski Dan jabuka

23. 9. /11:00/Aktivnosti vezane u z prvi dan jeseni: Jesen nam je donijela

24. 9. /17:00/ i 25. 9. /11:00/ Priča S. Škrinjarić Tri jabuke s bakinog ormara

27. 9. /11.00/ Likovna radionica: Jabuke u košari (glinamol)


Raspored održavanja igraonica u Dječjem odjelu u vrijeme programa “Skok u znanost”

RASPORED ODRŽAVANJA IGRAONICA:

od 29. 3 do 12. 4. 2019. (za djecu stariju od 3 godine)

29. 3. 2019.  PETAK          /           11:00 – 12:30

1. 4. 2019.  PONEDJELJAK    /     10:30 – 12:00

2. 4. 2019.  UTORAK     /      15:00-16:30 i 17:00-18:30

3. 4. 2019.  SRIJEDA           /          10:00-11:30

4. 4. 2019.  ČETVRTAK    /     15:00-16:30 i 17:00-18:30

8. 4. 2019.  PONEDJELJAK      /     10:30-12:00

9. 4. 2019. UTORAK      /      15:00-16:30 i 17:00-18:30

10. 4. 2019. SRIJEDA          /          11:00-12:30

11. 4. 2019.  ČETVRTAK   /   15:00-16:30 i 17:00-18:30

12. 4. 2019. PETAK          /          nema igraonice


Ožujak: program Igraonice za predškolce Dječjeg odjela

4.3. 2019. /9.30 – 10.30/ Izrada maski

4.3. 2019. /11.00 – 12.30/ Izrada maski

5. 3. 2019. /18.00/ Maskenbal

6. 3. 2019. /9.30 – 10.30/ Želim znati više: Vjesnici proljeća

6. 3. 2019. /11.00 – 12.30/ Želim znati više: Vjesnici proljeća

8. 3. 2019. /11.00 – 12.30/ Dolazi nam proljeće: Sijemo cvijeće

11. 3. 2019. /9.30 – 10.30/ Dan za film: Cvijeće male Ide, Andersen

11. 3. 2019. /11.00 – 12.30/ Dan za film: Cvijeće male Ide, Andersen

12. 3. 2019. /15:00 – 16.30/ Dan za film: Cvijeće male Ide, Andersen

12. 3. 2019. /17.00 – 18.30/ Dan za film: Cvijeće male Ide, Andersen

13. 3. 2019. /9.30 – 10.30/ Dan za film: Cvijeće male Ide, Andersen

13. 3. 2019. /11.00 – 12.30/ Dan za film: Cvijeće male Ide, Andersen

14. 3. 2019. /9.30 – 10.30/ Radionica: Cvijeće od papira, teh. origami

14. 3. 2019. /11.00 – 12.30/ Radionica: Cvijeće od papira, teh. origami

15. 3. 2019. /15.00 – 16.30/ Radionica: Cvijeće od papira, teh. origami

15. 3. 2019. /17.00 – 18.30/ Radionica: Cvijeće od papira, teh. origami