Lipanj – igraonica Zvončica

Dječja igraonica u Ogranku Caprag, od ponedjeljka 01.06.2020 nastavlja s radom.

Raspored rada igraonice:

  • Ponedjeljkom, srijedom i petkom od 10:00 do 10:45 sati
  • Utorkom i četvrtkom od 16:30 do 17:15

Ožujak: program Igraonice Zvončica u Ogranku Caprag

Program igraonice u Ogranku Caprag (Trg hrvatske državnosti 1)

2. 3 Pričaonica: O majkama, bakama, sestrama

3. 3. Čitaonica: Moja mama

4. 3. Pričaonica/razgovor o pročitanoj knjizi

5. 3. Likovna radionica: Lice majke

6. 3. Likovna radionica: Lice bake/sestre

9. 3. Pričaonica:Moj tata

10. 3. Čitaonica: Tata na dar

11. 3.Pričaonica/razgovor o pročitanoj knjizi

12. 3. Likovna radionica: Lice oca

13. 3. Pričaonica: Kada smo sretni

16. 3. Pričaonica: Što je sreća

17. 3. Čitaonica: Kada sam sretan

18. 3. Pričaonica: Ususret proljeću

19. 3. Želim znati više: što je za vas proljeće

20. 3. Likovna radionica: Izrada vjesnika proljeća (cvijeće od papira)

23. 3. Likovna radionica: Izrada vjesnika poljeća

24. 3. i 25. 3. Čitaonica: Godišnja doba – proljeće

26. 3. Filmoteka: film na temu proljeća

27. 3. Pričaonica: razgovor o filmu

30. 3. Pričaonica: što vole raditi, što bi voljeli

31. 3. Pričaonica: Što ću biti kada odrastem – Dan rada


Ožujak – Igraonica za predškolce Dječjeg odjela

Program igraonice u Dječjem odjelu (Kranjčevićeva 8)

2. 3. Glazbena radionica: Dan nacionalne himne

3. 3. Glazbena radionica: Dan nacionalne himne

4. 3. Likovna radionica: Svjetski dan palačinki

5. 3. Pričaonica: Dan nepušenja

6. 3. Likovna radionica: Znak pažnje za majku – Međunarodni dan žena

9. 3. Čitaonica: Naučiti kako postati oprezan uz mišicu Mašu

10. 3. Čitaonica: Naučiti slušati uz kokicu Jelicu

11. 3. Čitaonica: Naučiti igrati pošteno uz vodenkonja Grgu

12. 3. Čitaonica: Naučiti poštivati prirodu uz kravicu Šaricu

13. 3. Čitaonica: Benko ide spavati – Svjetski dan spavanja

16. 3. Pričaonica: Međunarodni dan rijeka

17. 3. Likovna radionica: Rijeke

18. 3. Pričaonica: Moj tata

19. 3. Likovna radionica: Dan očeva – znak pažnje za oca

20. 3. Pričaonica: Svjetski dan oralnog zdravlja

23. 3. Pričaonica: Dolazak proljeća

24. 3. i 25. 3. Čitaonica: Tajne cvijeća

26. 3. Likovna radionica:Crtanje proljetnica

27. 3. Pričaonica: Svjetski dan kazališta

30. 3. Likovna radionica: Dan olovaka

31. 3. Čitaonica: Vuk koji je htio biti druge boje


Veljača: program Igraonice Zvončica u Ogranku Caprag

3.2. – ČITAONA – KAD BI LJUBAV U KUTIJU MOGLA STATI

4.2.- PRIČAONA – RAZGOVARAMO O PROČITANOJ KNJIZI

5.2. – FILMOTEKA –KRALJEVIĆ I PRINCEZA

6.2. – PRIČAONA – RAZGOVOR O FILMU

7.2. – ČITAONA – SVE ZBOG ANA

10.2. – ČITAONA SVE ZBOG ANA

11.2.- PRIČAONA- RAZGOVOR O PROČITANOJ KNJIZI

12.2. – PRIČAONA – VALENTINOVO

13.2.- LIKOVNA RADIONA- IZRADA PLAKATA ZA VALENTINOVO

14.2- OBILJEŽAVAMO VALENTINOVO- PRIČAONA

17.2.- PRIČAONA- PRAVILNO IZRAŽAVANJE

18.2. – PRIČAONA- PRAVILNO IZRAŽAVANJE

19.2. – STVARAMO SVOJU PRIČU(GRAMATIČKI TOČNU)

20.2.- STVARAMO SVOJU PRIČU(GRAMATIČKI TOČNU)

21.2. – OBILJEŽAVAMO MEĐUNARODNI DAN MATERINJEG JEZIKA

24.2.- PRIČAONA – PONAVLJAMO GODIŠNJA DOBA

25.2.- ČITAONA- UČIMO O GODIŠNJIM DOBIMA

26.4.- PRIČAONA – RAZGOVOR O KNJIZI 27.2. – ČITAONA- UČIMO  POŠTIVATI PRIRODU


Veljača – Igraonica za predškolce Dječjeg odjela

3.2.- PRIČAONICA- PRIČA O TRI SNJEGOVIĆA

4.2.- PRIČAONICA- PRIČA O TRI SNJEGOVIĆA

5.2.- EDUKATIVNA PRIČA- MALA SNJEŽNA PAHULJA

6.2.- EDUKATIVNA PRIČA- MALA SNJEŽNA PAHULJA

7.2.- LIKOVNA RADIONICA- SNJEGOVIĆ

10.2.- KREATIVNA RADIONICA- SRCA ZA VALENTINOVO

11.2.- KREATIVNA RADIONICA- SRCA ZA VALENTINOVO

12.2.- LIKOVNA RADIONICA- DAR ZA VALENTINOVO

13.2.- LIKOVNA RADIONICA- DAR ZA VALENTINOVO

14.2.-PRIČAONICA-VALENTINOVO- PRIČA ZALJUBLJENI ŽABAC

17.2.- EDUKATIVNA PRIČAONICA- JAKOV SE PREJEO BOMBONA

18.2.- EDUKATIVNA PRIČAONICA- JAKOV SE PREJEO BOMBONA

19.2.- EDUKATIVNA PRIČAONICA- JAKOV SKLAPA PRIJATELJSTVO S VOĆEM I POVRĆEM

20.2.- EDUKATIVNA PRIČAONICA- JAKOV SKLAPA PRIJATELJSTVO S VOĆEM I POVRĆEM

21.2.- EDUKATIVNA PRIČAONICA- JAKOV UČI PRATI ZUBE

24.2.- KREATIVNA RADIONICA- IZRADA MASKI

25.2.- MASKENBAL, PREDSTAVA U 18h

26.2.- KREATIVNA RADIONICA- IZRADA MASKI

27.2.- PRIČAONICA- SVJETSKI DAN POLARNIH MEDVJEDA

28.2.- PRIČAONICA- SVJETSKI DAN ZUBIĆ VILE


Siječanj: program Dječje igraonice Zvončica, Caprag

2. 1./Pričaonica: Ušli smo u novu godinu

3. 1./Pričaonica: Što su poželjeli u novoj godini

7. 1./Pričaonica: Kada su sretni

8. 1./Pričaonica: Što je za njih smijeh

9. 1./Pričaonica: Što je ljubav

10. 1./Pričaonica: Obilježavamo Svjetski dan smijeha

13. 1./Filmoteka: Ljepotica i zvijer

14. 1./Čitaonica: Volim te, mama

15. 1./Čitaonica: Volim te,tata

16. 1./Pričaonica: Koga volimo?

17. 1./Filmoteka: Medvjed Winnie :ljubav i prijatelj

20. 1./Pričaonica: Što je za vas zagrljaj

22. 1./Obilježavamo Međunarodni dan zagrljaja

23. 1./Likovna radionica: Izrada plakata ja i moj prijatelj

24. 1./Likovna radionica: Držimo se za ruke

27. 1./Čitaonicica: Ana i Elza

28. 1./Pričaonica: O slikovnici Ana i Elza

29. 1./Filmoteka: Mala sirena

30. 1. – 31. 1./Pričaonica: Razgovaramo o filmu


Studeni – Igraonica za predškolce Dječjeg odjela

2. 11./11.00

Priča Drveni neboder, I.Guljašević

3. i 5. 11./15:00 i 17:00

Slikovnica Miffy,

4.i 6. 11./9:30 i 11:00

Priča: Kapica za ježa

7./ 11.00 i 8. 11./ 15:00 i 17:00

Radionica: Jež, modeliranje

11. 11./11:00

Igre sa pjevanjem: Boc, boc

12. i 14. 11./ 15:00 i 17:00

Slušaonica: Jesen, Vivaldi

13.11./15:00 i 17:00

Lutkarske dramatizacije: Jesen,Milena N. Kramer

15. 11./9:30 i 11:00

Lutkarske dramatizacije: Jesen, Milena N. Kramer

18. 11./11:00

Pričaj mi: Šuma Striborova, I:B:Mažuranić

19. 11./ 15:00 i 17:00

Pričaj mi: Šuma Striborova, I:B:Mažuranić

20. 11./11:00

Dan za film:

25. i 27. 11/ 11:00

Radionica: Adventski vijenac

26. i 28. 11./15.00 i 17.00

Radionica: Adventski vijenac

29.11./11.00

Radionica: Čizmica za Nikolu


Rujan: program Dječje igraonice Zvončica, Caprag

2. 9. /10:00-11:30/ Pričaonica povodom Dana voda

3. 9. /16:30-18:00/ Čitaonica / Zagađivanje voda (problemska slikovnica)

4. 9. /10:00-11:30/ Kreativna radionica / Crtamo rijeke, mora, jezera

5. 9. /16:30-18:00/ Pričaonica / Važnost vode

6. 9. /10:00-11:30/ Pričaonica / Važnost vode

9. 9. /10:00-11:30/ Učimo lijepo razgovarati

10. 9. /16:30-18:00/ Izražajno čitanje problemske slikovnice (obilježavanje Dana pismenosti)

11. 9. /10:00-11:30/ Pričaonica / Ususret jeseni

12. 9. /16:30-18:00/ Kreativna radionica / Ususret jeseni

13. 9. /10:00-11:30/ Pričaonica / Boje jeseni

16. 9. /10:00-11:30/ Ususret jeseni i učenje boja

17. 9. /16:30-18:00/ Izrada plakata / Jesenji plodovi

18. 9. /10:00-11:30/ Izrada plakata / Jesenji plodovi

19. 9. /16:30-18:00/ Čitaonica prigodnih jesenskih priča

20. 9. /10:00-11:30/ Čitaonica prigodnih jesenskih priča

23. 9. /10:00-11:30/ Prvi dan jeseni / pričaonica

24. 9. /16:30-18:00/ Pričaonica povodom Dana mira

25. 9. /10:00-11:30/ Čitaonica edukativne slikovnice povodom Dana mira

26. 9. /16:30-18:00/ Pričaonica o djedovima i bakama

27. 9. /10:00-11:30/ Pričaonica o djedovima i bakama

30. 9. /10:00-11:30/ Kreativna radionica / Djedovi i bake


Rujan: program Igraonice za predškolce Dječjeg odjela

3. 9. /17:00/ i 4. 9. /11:00/ Narukvica od drvenih kuglica

6. 9. /11:00/ Slikovnica Djed i repa

9. 9. /11:00/ i 10. 9. /17:00/ Dan pismenosti: Moje slovo

11. 9. /11:00/ Slikovnica Ogledalce

13. 9. /11:00/ Lutkarska dramatizacija Luda gljiva

16. 9. /11:00/ i 17. 9. /17:00/ Pjevamo pjesmu Kišica

18 . 9. /11:00/ Likovna radionica: Kišobrani

20. 9 . /11:00/ Aktivnosti vezane uz Svjetski Dan jabuka

23. 9. /11:00/Aktivnosti vezane u z prvi dan jeseni: Jesen nam je donijela

24. 9. /17:00/ i 25. 9. /11:00/ Priča S. Škrinjarić Tri jabuke s bakinog ormara

27. 9. /11.00/ Likovna radionica: Jabuke u košari (glinamol)


Likovni četvrtak – Jabuke u košari

Svakoga četvrtka s početkom u 18 sati u Dječjem odjelu očekuju vas kreativne radionice.

Likovna radionica: Jabuke u košari (tehnika: glinamol)