Rujan: program Dječje igraonice Zvončica, Caprag

2. 9. /10:00-11:30/ Pričaonica povodom Dana voda

3. 9. /16:30-18:00/ Čitaonica / Zagađivanje voda (problemska slikovnica)

4. 9. /10:00-11:30/ Kreativna radionica / Crtamo rijeke, mora, jezera

5. 9. /16:30-18:00/ Pričaonica / Važnost vode

6. 9. /10:00-11:30/ Pričaonica / Važnost vode

9. 9. /10:00-11:30/ Učimo lijepo razgovarati

10. 9. /16:30-18:00/ Izražajno čitanje problemske slikovnice (obilježavanje Dana pismenosti)

11. 9. /10:00-11:30/ Pričaonica / Ususret jeseni

12. 9. /16:30-18:00/ Kreativna radionica / Ususret jeseni

13. 9. /10:00-11:30/ Pričaonica / Boje jeseni

16. 9. /10:00-11:30/ Ususret jeseni i učenje boja

17. 9. /16:30-18:00/ Izrada plakata / Jesenji plodovi

18. 9. /10:00-11:30/ Izrada plakata / Jesenji plodovi

19. 9. /16:30-18:00/ Čitaonica prigodnih jesenskih priča

20. 9. /10:00-11:30/ Čitaonica prigodnih jesenskih priča

23. 9. /10:00-11:30/ Prvi dan jeseni / pričaonica

24. 9. /16:30-18:00/ Pričaonica povodom Dana mira

25. 9. /10:00-11:30/ Čitaonica edukativne slikovnice povodom Dana mira

26. 9. /16:30-18:00/ Pričaonica o djedovima i bakama

27. 9. /10:00-11:30/ Pričaonica o djedovima i bakama

30. 9. /10:00-11:30/ Kreativna radionica / Djedovi i bake


Lipanj – program Dječje igraonice Zvončica, Caprag

3. 6. 2019. /10:00-11:30/ Pričaonica: Međunarodni dan roditelja

4. 6. 2019. /16:30-18:00/ Čitaonica: Volim te mama, volim te tata

5. 6. 2019. /10:00-11:30/ Likovna radionica: Moji roditelji

6. 6. 2019. /16:30-18:00/ Pričaonica: Okoliš i ja

7. 6. 2019. /10:00-11:30/ Čitaonica: Okoliš i ja

10. 6. 2019. /10:00-11:30/ Likovna radionica: Moj okoliš

11. 6. 2019. /16:30-18:00/ Pričaonica: Dan borbe protiv dječjeg rada

12. 6. 2019. /10:00-11:30/ Obilježavanje dana borbe protiv dječjeg rada

13. 6. 2019. /16:30-18:00/ Pričaonica: Što je za mene tata

14. 6. 2019. /10:00-11:30/ Važnost oca u obitelji

17. 6. 2019. /10:00-11:30/ Likovna radionica: Lice oca

18. 6. 2019. /16:30-18:00/ Pričaonica: Ususret ljetu

19. 6. 2019. /10:00-11:30/ Likovna radionica: Pejzaž ljeta (sunce, more, plaža)

20. 6. 2019. /16:30-18:00/ Uređivanje igraonice u ljetnome stilu i obilježavanje prvoga dana ljeta

24. 6. 2019. /10:00-11:30/ Pričaonica: Glazba

26. 6. 2019. /16:30-18:00/ Slušaonica: Slušanje dječjih pjesmica

27. 6. 2019. /10:00-11:30/ Igramo se, pjevamo i plešemo

28. 6. 2019. /16:30-18:00/ DVD-teka: Gledanje glazbenih spotova


Travanj: Program dječje igraonice u Ogranku Caprag

1. 4. SVJETSKI DAN ŠALE – pričaonica

2. 4. MEĐUNARODNI DAN DJEČJE KNJIGE – pričaonica “Što su za njih knjige?”

3. 4. PRIČAONICA NA TEMU “Dječja knjiga”

4. 4. i 5. 4. ČITANJE DJEČJIH KNJIGA

8. 4. i 9. 4. DAN ZDRAVLJA – čitamo o bolestima, kako ih liječiti

10. 4. IGRAMO SE LIJEČNIKA I PACIJENTA

11. 4. FILMOTEKA – zdravlje

12. 4. IGRAONICA – zdrava prehrana

15. 4. PRIČAONICA USUSRET USKRSU

16. 4. ČITAONICA – Uskrs

17. 4. i 18. 4. KREATIVNA RADIONICA IZRADE PISANICA

19. 4. PRIČAONICA – Dan planeta Zemlje


Dječja igraonica u Ogranku Caprag – program

Dječja igraonica u Ogranku Caprag, od ponedjeljka 18. 3. 2019. u 10:00 sati, nastavlja s radom pa pozivamo roditelje da dovedu svoje dijete na igru, druženje, učenje i zabavu.

Raspored rada igraonice:

  • ponedjeljkom, srijedom i petkom od 10 do 11:30 sati,
  • utorkom i četvrtkom od 16:30 do 18 sati.

PROGRAM:

18. 3. 2019. USUSRET PROLJEĆU– razgovor o proljeću

19. 3. 2019. ŽELIM ZNATI VIŠE: što je za vas proljeće

20. 3. 2019. RADIONICA IZRADE VJESNIKA PROLJEĆA

21. 3. 2019. RADIONICA  IZRADE VJESNIKA PROLJEĆA

22. 3. 2019. RADIONICA  IZRADE VJESNIKA PROLJEĆA

25. 3. 2019. ČITANJE PRIČA O PROLJEĆU

26. 3. 2019. ČITANJE PRIČA O PROLJEĆU

27. 3. 2019. GLEDANJE FILMA NA TEMU PROLJEĆA

28. 3. 2019. RAZGOVOR O FILMU

29. 3. 2019. IZRADA PLAKATA USUSRET PROLJEĆU


Prosinac – igraonica Zvončica

3. 12. 2018. /16.00 – 17.30/ Izrada čizmica za svetog Nikolu
4. 12. 2018. /10.00 – 11.30/ Izrada čizmica za svetog Nikolu
5. 12. 2018. /18.00/ Pričaonica i razgovaraonica „ Priča o svetom Nikoli“ i posjet svetog Nikole
6. 12. 2018. /10.00 – 11.30/ Likovna radionica „ Posjet svetog Nikole“
7. 12. 2018. /16.30 – 18.00/ Likovna radionica „ Posjet svetog Nikole“
10. 12. 2018. /10.00 – 11.30/ Kreativna radionica za predškolce „Šarene kuglice“
11. 12. 2018. /16.30 – 17.30/ Kreativna radionica za predškolce „Šarene kuglice“
12. 12. 2018. /10.00 – 11.30/ Likovna radionica i pričaonica za predškolce „Božićne čarobne priče “
13. 12. 2018. /16.30 – 18.00/ Likovna radionica i pričaonica za predškolce „Božićne čarobne priče „
14. 12. 2018. /10.00 – 11.30/ Kreativna radionica „Božićne čestitke“
17. 12. 2018. /18.00/ Božićni program „Snježna čarolija“
18. 12. 2018. /10.00 – 11.30/ Pričaonica „Badnja večer“ te kićenje bora u Igraonici


Studeni – Igraonica Zvončica

2. 11. 2018. – pričaonica „ Ježurka Ježić „ od 10.00 do 11.30 sati
5. 11. 2018. – kreativna radionica „ Ježevi“ od 16.30 do 18.00 sati
6. 11. 2018. – šetnja šumom u Capragu, prikupljanje jesenskih plodova i lišća od 10.00 do 11.30 sati
7. 11. 2018. – kreativna radionica „ Šuma u jesen“ od 16.30 do 18.00 sati
8. 11. 2018. – likovna radionica „ Šuma u jesen“ od 10.00 do 11.30 sati
9. 11. 2018. – pričaonica i likovna radionica „ Čarobno stablo“ od 16.30 do 18.00 sati
12. 11. 2018. – likovna radionica „ Kućica u drvetu“ od 10.00 do 11.30 sati
13. 11. 2018. – likovna radionica „ Kućica u drvetu“ od 16.30 do 18.00 sat
14. 11. 2018. – pričaonica i likovna radionica „ Juha od bundeve “ od 10.00 do 11.30 sati
15. 11. 2018. – projekcija animiranog filma „ Petar Zecimir “ od 16.30 sati
16. 11. 2018. – likovna radionica „ Otisci listova na papiru“ od 10.00 do 11.30 sati

19. 11. 2018. – pričaonica i likovna radionica „ Zagrli me sad “ od 16.30 do 18.00 sati
20. 11. 2018. – pričaonica i likovna radionica „ Krug prijateljstva“ od 10.00 do 11.30 sati
21. 11. 2018. – kreativna radionica „ Žireki- ljudi od žireva“ od 16.30 do 18.00 sati
22. 11. 2018. – kreativna radionica „ Žireki- ljudi od žireva“ od 10.00 do 11.30 sati
23. 11. 2018. – projekcija animiranog filma „ Legenda o čuvarima“ od 16.30 sati


Travanj

2. travnja – pričaonica i likovna radionica „ Djevojčica i sreća“ od 16.00 do 17.30
3. travnja – likovna radionica „ Proljetnice“ od 10.00 do 11.30
4. travnja – pričaonica „ Ružna petorka“ od 16.00 do 17.30
5. travnja –šetnja i čišćenje šume od 10.00 do 11.30 sati
6. travnja – projekcija animiranog filma Štrumpfovi 2 od 16.00 do 17.30
9. travnja- pričaonica i likovna radionica „Lav i ptica“ od 10.00 do 11.30
10. travnja – kreativna radionica „ Puževa kućica“ od 16.00 do 17.30 sati
11. travnja- pričaonica „ Dolina mlinova“ od 10.00 do 11.30
12. travnja- šetnja šumom i razgledavanje promjena u proljeće od 16.00 do 17.30
13. travnja – likovna radionica „ Krošnja u proljeće“ od 10.00 do 11.30
16. travnja – pričaonica „ Nasukani kit“ od 16.00 do 17.30 sati
17. travnja – likovna radionica „ Kupa u proljeće“ od 10.00 do 11.30
18. travnja- kreativna radionica „ Zemljin ogrtač“ od 16.00 do 17.30
19. travnja – kreativna radionica „ Zemljin ogrtač“ od 10.00 do 11.30
20. travnja- likovna radionica „ Zemlja za nas“ od 16.00 do 17.30